Все починається з кохання

Дата: 24.02.2017 13:13

14  лютого до Дня закоханих у загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с.Козлиничі учнями старших класів під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Бусел Світлани Володимирівни та педагога-організатора Войтюк Надії Петрівни, було проведено літературний вечір «Все починається з кохання».

Окрасою вечора була сценка  з художнього твору «Ромео і Джульєтта» (Бідун Т. та Васільєв Б.) та уривок з твору видатної поетеси Лесі Українки «Лісова пісня» (Літвінчук К. та Онищенко А.). Доповненням вечора було виконання пісень Васільєвою Б. та Жарко В.  Старшокласники гарно та виразно читали твори про кохання видатних людей світу під музичний супровід. В кінці заходу була презентована збірочка віршів про кохання написаних учнями школи.

Учасники свята всім побажали миру та кохання в серцях, свої справи робити лиш з любов’ю в серці. Усі присутні та учасники свята з посмішкою на обличчі та в задоволенні від вечора залишили святковий зал.