Ковельський район, Волинська область

Навчання загонів територіальної оборони

15 березня 2018 року на території Володимир-Волинського полігону відбулося навчання стрільби з бойової зброї для загонів територіальної оборони декількох районів Волинської області.

Активну участь в навчанні взяли і представники Поворської ОТГ – сільський голова Сергій Семенюк, в. о. старост населених пунктів – Володимир Кізей та Микола Літвінчук,  депутат  Ковельської районної ради Василь Олексюк, учасник бойових дій Микола Демчук, а також завідуючий господарством Валерій Карплюк.  Під час навчання учасники отримати навички зі стрільби з кулемета, автомата Калашникова, пістолета Макарова;  злагодженої роботи команди при наступі, відході з лінії вогню противника та певні знання з піротехніки і методів уникнення трагічних наслідків в бойових умовах. Проведена робота має не лише великий позитив, а й отримання певних практичних навичок, які згуртовують людей, що в бойових умова призведе до злагодженої роботи і покращення обороноздатності загонів територіальної оборони.

Світлини з навчань пропонуємо вашій увазі.