Ковельський район, Волинська область

ПОВІДОМЛЕННЯ 16.05.2018 РОКУ

Про оприлюднення проекту рішення  Поворської сільської  ради

Відповідно до вимог Закону України

оприлюднюється:

проект рішення Поворської сільської ради  “ Про встановлення єдиного податку на території Поворської сільської ради на 2019 рік ” Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі від юридичних та фізичних осіб-підприємців, їх об'єднань впродовж місяця з дня оприлюднення на адресу розробника:

45050, Волинська область, Ковельський район, с.  Поворськ , вул. Київська, 39, телефон: 95-1-36, 95-4-72, e-mail: povyrsk@ukr.net.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті  Поворської сільської ради : povorska-gromada.gov.ua

У  раді можна ознайомитися з проектом рішення сільської  ради “ Про встановлення єдиного податку на території Поворської сільської ради на 2019 рік ”

Пропозиції та зауваження від фізичних і юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення.

Поворська  сільська  рада