Ковельський район, Волинська область

ПОВІДОМЛЕННЯ 16.05.2018 РОКУ

Про оприлюднення проекту рішення  Поворської сільської  ради

Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об'єктів житлової та нежитлової нерухомості на території  Поворської сільської ради на 2019р.”

Відповідно до вимог Закону України

оприлюднюється:

проект рішення Поворської сільської ради  “ Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об'єктів житлової та нежитлової нерухомості на території Поворської сільської ради  на 2019р.” Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі від юридичних та фізичних осіб-підприємців, їх об'єднань впродовж місяця з дня оприлюднення на адресу розробника:

45050, Волинська область, Ковельський район, с.  Поворськ , вул. Київська, 39, телефон: 95-1-36, 95-4-72, e-mail: povyrsk@ukr.net.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті  Поворської сільської ради : povorska-gromada.gov.ua

У  раді можна ознайомитися з проектом рішення сільської  ради “ Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об'єктів житлової та нежитлової нерухомості на території Поворської сільської  ради на 2019р.”

Пропозиції та зауваження від фізичних і юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення.

Поворська  сільська  рада